fbpx

Hizmetlerimiz

AVM GÜVENLİĞİ

Avm Güvenliği

Özellikle büyükşehirlerde hem alışveriş hem de buluşma noktası olarak kullanılan AVM’ler insan yoğunluğunun da artmasıyla güvenliğe duyulan ihtiyacı da artırıyor. CD Güvenlik sizin için AVM’lerin tüm alanlarında sabit ve hareketli güvenlik personeli sağlayarak daha iyi hissetmenizi sağlıyor. AVM Güvenliği uzmanlık ve tecrübe gerektiren bir çalışma disiplini gerektirmektedir.

İNŞAAT VE ŞANTİYE GÜVENLİĞİ

İnşaat Şantiye Güvenliği

Ülke ekonomimizin lokomotiflerinden olan inşaat sektörünün duyduğu güvenlik ihtiyacı CD Güvenlik‘in uzman kadrosu ve özel eğitimli köpekleri ile sağlanmaktadır. İnşaat ve Şantiye Güvenliği alanında yüksek tecrübe ve güven esaslı hizmet kalitesi…

ENDÜSTRİYEL ALAN GÜVENLİĞİ

Endüstriyel Alan Güvenliği

Ekonomimizin can damarı endüstriyel alanların güvenliği hepimiz için kritik bir öneme sahiptir. Bu alanların ihtiyaç duyduğu güvenliği sağlamak ancak yetkin ve tecrübeli bir firma ve ekip ile mümkün olabilir. Endüstriyel Alan Güvenliği hizmetimiz ile sizlere mutlak güvenlik hissini vaadediyoruz.

ORGANİZASYON GÜVENLİĞİ

Organizasyon Güvenliği

Her zaman yoğun ve hareketli ortamlara sahne olan fuar, konser, sergi, spor müsabakaları, sahne sanatları gibi organizasyonlarda güvenlik son derece önemlidir. Firmamız, sahip olduğu yetkin ekip ve eğitimli K-9 desteğiyle her zaman organizasyonlarınızın güvenli geçmesini sağlar. CD Güvenlik, Organizasyon Güvenliği hizmeti ile organizasyonunuz açısından mutlak güvenliği garanti eder.

SİTE VE TESİS GÜVENLİĞİ

Bina Site ve Tesis Güvenliği

Site ve Tesis Güvenliği hizmeti, uzman kadrolarca yönetilmesi gereken önemli bir operasyondur. Yaşam ve iş alanlarımızda hepimiz kendimizi güvende hissetmek isteriz. Hayatımızın büyük çoğunluğunun geçtiği sitelerimiz ve iş yerlerimizde huzurla yaşamak için CD Güvenlik ihtiyaç duyduğunuz tüm güvenlik ihtiyacı karşılar.

K9 DESTEK BİRİMİ

K9 Destek Birimi

Hayatımızın tüm alanlarında güvenle yaşamak isteriz. Özellikle büyük ve geniş alanlarda sadece personelimiz ile değil eğitimli K9 destek birimimiz ile de her zaman yanınızdayız.

İŞ KÖPEKLERİ EĞİTİMİ

İş Köpekleri Eğitimi

İş köpeklerinin testlerini yaparak yeteneklerini belirlemek ve sahip oldukları yeteneklere göre sevimli dostlarımıza ilgili eğitimleri vermek alanında uzman eğitmenlerimizle CD Güvenlik tarafından özenle sağlanır.

TRANSFER GÜVENLİĞİ

Transfer Güvenliği

Para, kıymetli maden, evrak, antika, koleksiyon gibi değerli eşyaların naklini alanında uzman, eğitimli personellerimiz ve özel donanımlı araçlarımızla gerçekleştiriyoruz. Para Transferi Güvenliği, Kıymetli Maden Transferi Güvenliği, Evrak Transferi Güvenliği, Antika Transferi Güvenliği gibi kıymetli eşya, evrak, para transferlerinde CD Güvenlik Ailesinin uzman ve tecrübeli ekibi yanınızda…

HASTANE GÜVENLİĞİ

Hastane Güvenliği

Hastane Güvenliği hizmeti, sağlık personelinin güvenliği açısından olduğu kadar hasta ve yakınları açısından da oldukça önemli ve tecrübe gerektiren bir iştir. Hepimiz için kritik öneme sahip hastanelerde güvende hissetmek hem sağlık çalışanları hem de hastalar için çok önemlidir. Deneyimli personelimiz ile herkesin hastanelerde güvende hissetmesini sağlıyoruz.

LİMAN GÜVENLİĞİ

Liman Güvenliği

Liman Güvenliği Hizmeti, CD Güvenlik‘in uzman ekipleri tarafından sağlanmaktadır. Limanlar her zaman korunması gereken, kritik mekanlardır. Alanında uzman, eğitimli personelimiz ve K9 destek birimimizle limanların güvende kalmasını sağlıyoruz.

İŞ MERKEZİ VE PLAZA GÜVENLİĞİ

İş Merkezi ve Plaza Güvenliği

İş Merkezi ve Plaza Güvenliği Hizmeti, CD Güvenlik Ailesinin uzman kadroları tarafından sağlanmaktadır. İnsan yoğunluğunun ve hareketliliğin fazla olduğu iş merkezleri ve plazalarda güvenlik hayati öneme sahiptir. CD Güvenlik  plazalar ve iş merkezlerinde de her zaman yanınızda.

OTEL GÜVENLİĞİ

Otel Güvenliği

Otel Güvenliği Hizmeti, CD Güvenlik‘in tecrübeli ve uzman kadroları tarafından sağlanmaktadır. Geçici konaklama ihtiyacımızı karşıladığımız otellerde de güvende hissetmeyi hepimiz isteriz. Özellikle İstanbul ve tatil bölgelerinde hizmet veren firmamız otellerde de tecrübesiyle yanınızda.

HAVALİMANI GÜVENLİĞİ

Havalimanı Güvenliği

Havalimanı Güvenliği Hizmeti, bünyemizdeki tecrübeli ve uzman kadrolarca sağlanmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı seyahatlerimizde sıkça kullandığımız ve insan hareketliliğinin fazla olduğu havalimanları güvenlik konusunda kritik öneme sahiptir. CD Güvenlik tecrübesiyle ve K9 destek birimiyle havalimanlarında güvende hissetmenizi sağlar.

OKUL GÜVENLİĞİ

Güvenlik Hizmetleri

Okul Güvenliği, bizler için en özel varlıklarımız olan çocuklarımızı ve onların yaşam alanını koruduğumuz önemli bir hizmet alanıdır. Gözbebeğimiz, çocuklarımızın ve gençlerimizin günlerinin büyük bir kısmını geçirdiği okulların güvenliği son derece önemlidir. En kıymetlilerinizin güvenliği de bize emanet. Okul Güvenliği Hizmeti, tam da bu nedenler ışığında özenle üzerine titrediğimiz en mühim hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

MAĞAZA GÜVENLİĞİ

Mağaza Güvenliği

Mağaza Güvenliği Hizmeti, hem içerdikleri ürünler ve çalışanlar hem de müşteriler için çok önemlidir. Deneyimli ekibimiz ile güvenli alışverişler için hep yanınızdayız. Mağaza Güvenliği Hizmetimiz için bizimle iletişime geçin.

YAKIN KORUMA

Yakın Koruma

VIP’lerin, tehdit alanların, takip edilen ve güvenliklerinden endişe duyan insanlar için yakın koruma çok önemlidir. Yakın Koruma Hizmeti sunacak güvenilir bir firma bulmak da en az kişisel güvenliğiniz kadar kritiktir. CD Güvenlik bu alanda da tüm deneyimiyle yanınızda.