fbpx

Liman Güvenliği

Liman güvenliği hizmetleri alanında da faaliyet gösteren, şirketimiz; insanların yaşamlarını daha güvenilir, daha temiz ve daha kaliteli kılmaktadır. Bu gaye ile, alanında lider bir firma olarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Liman Güvenliğinde, Neden CD Güvenlik? 

Liman Güvenliği

Liman Güvenlik

Güvenlik stratejilerine uygun olarak ve kalite anlayışının hakim olduğu bir güvenlik kavramı öne çıkarılarak, liman güvenliği hizmeti verilmektedir. Hizmetler ile, kuruluşların kuruluş sebepleri olan gerçek faaliyetlerini yapabilmelerine olanak sağlamak esastır.

Dünya ticaret serbestliğinin artması sayesinde, limanlar ve gemiler suçluların muhtemel hedefleri hâline gelmiştir. Bu stratejik önemdeki alanlar; üst düzey korunuma, güvenlik önlem ve uygulamalarına ihtiyaç duymaktadır. Firmamız, güvenlik hizmetleri ile; sektöre yeni bir soluk getirmiştir. Müşterilere özel olarak sunulan güvenlik hizmetleri ile liman hizmeti alanında, sektörde öncü konumdadır. Şirketimiz; karşılaşılabilecek risk ve tehditleri en aza indirmeyi ve faaliyetlerin, en emniyetli ortamlarda yürütülebilmesini hedeflemektedir.

CD Güvenlik Kalitesiyle Sunulan Liman Güvenliği Hizmetleri 

Bizim önem verdiğimiz şey, güvenilir ve profesyonel güvenlik hizmetlerini sizlerle buluşturmaktadır. Çevre güvenliği, liman giriş ve çıkışlarının kontrolü, güvenlik kontrol noktası, arama ve devriye hizmetleri ile acil durum prosedürleri hizmetleri verilmektedir.

– Hizmetlerimiz bununla sınırlı değildir. Dilerseniz okul güvenliği (https://www.cdguvenlik.com.tr/okul-guvenligi/) alanında verdiğimiz hizmeti inceleyebilir ve personelimizle iletişime geçebilirsiniz.