fbpx

DENETLEME VE KONTROL BİRİMİ

CD Güvenlik

Denetleme Birimi:

Tüm projelerimize habersiz denetimler dışında, her ay düzenli olarak iç denetçilerimiz tarafından 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun denetleme şartlarına göre denetim yapılır ve raporlanır. Bu rapor proje yetkilisi ve şirketimizle paylaşıldıktan sonra varsa tespit edilen eksiklikler süratle giderilir.

Kontrol Birimi:

Kontrol biriminde görevli personel, haber merkezimizle koordineli olarak, projelerimizde meydana gelebilecek aksaklıklara süratle müdahale etmek için görev yapar. ‘ Her denetim bir eğitimdir.’ felsefesi ile çalışan ekibimiz, projeye azami 60 dakika mesafededir. Projelerde görevli personelimizin uyuması, hastalanması veya herhangi bir sebeple işe gelmemesi durumunda şirketimiz bünyesinde görev yapan nöbetçi güvenlik görevlilerimiz, kontrol ekibimiz tarafından süratle projeye ulaştırılır ve hizmet aksamadan devam eder.

CG Güvenlik Beyaz

CD Güvenlik olarak, bireysel ve yerel koruma hizmetleri ile ihtiyaçlara özel çözümler sunan firmamız, mesleki ahlak ve disipline sahip kadrosu ile aradığınız firmadır.

ADRES : Sarayardı Cad. Cemhan Doğan İş Merkezi No:100 Kat :3 Daire 16 Kadıköy İSTANBUL
MÜŞTERİ HİZMETLERİ: 444 5 188

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ:
HAFTA İÇİ : 08:00 – 17:30
CUMARTESİ: 08:00 – 17:30
PAZAR: KAPALI

CD Katalog
Copyright © 2020 - Telif Hakkı Saklıdır.