fbpx

KURUMSAL

Alanında uzmanlaşmış ve mesleki kariyerlerinde yurt içi ve yurt dışında güvenlik yapılanması ile alınması gereken tedbirler, bu tedbirlerin uygulamaları hakkında ciddi projelerde imzası bulunan profesyonel bir ekibin bir araya gelmesi ile 2003 yılında kurulmuş olan CD ÖZEL GÜVENLİK; ana hedef  olarak sektörün daha da ileriye götürülmesi yönünde girişimlerde bulunmayı ve müşteri memnuniyeti politikasını geliştirmeyi hedeflemektedir. CD GROUP olarak yapmış olduğumuz çalışmalarımızın hizmet detayları aşağıda bilgi ve görüşlerinize sunulmuştur.

GÜVENLİK

Sahip olduğumuz kalite belgesi ve 5188 sayılı yasaya uygun onay belgemiz ile kurum ve kuruluşlarda güvenlik elemanı hizmeti, özel görev, konser, sahne ve sanatçı özel güvenlik hizmetleri sağlamaktayız. Birçok kuruluşa, konutlara, iş yerlerine ve Türkiye’deki saygın VIP’lere koruma hizmeti veren uzman bir ekip tarafından güvenlik danışmanlık hizmetini de siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Bu bağlamda elektronik güvenlik planlarının oluşumu, risk analizi, kapsamlı güvenlik analizi, tavsiye raporlarının yanı sıra koruma ekiplerinin seçimi ve eğitimi de hizmetimizin içerisinde yer almaktadır.

BORDROLAMA VE ELEMAN HİZMETLERİ

Personel yükü ve yasal mevzuat takibi yönünden müşterilerimizin yükünü azaltmak, artan personel miktarı ile şişmekte olan muhasebe yükünü müşterilerimizin üzerinden almak amacı ile kurmuş olduğumuz CD GROUP TEMİZLİK A.Ş. firması ile bu alanda hizmet sunmaktayız. Hizmet kapsamında, personelin tüm özlük işleri ve yasal ödemeleri firmamız tarafından yapılmakta ve müşterilerimize yasal ödendi makbuzları aksatılmadan ulaştırılmaktadır. Müşteri hizmetinde tahsis edilmek üzere şoför, vale, santral operatörü, vasıfsız işçi, vasıflı personel konularında da hizmetimizi sürdürmekteyiz.