fbpx

GENEL MÜDÜR MESAJI

CD GÜVENLİĞE Hoşgeldiniz!

Şirketimiz; insanın en doğal hakkı olan yaşama ve barınma haklarının sağlanmasında devlet otoritesinin sağladığı güvenliğe ilaveten, kişilerin güvenlik tedbirlerini kendilerinin almak istemelerinin de en tabi hakları olduğuna inanmakta ve savunmaktadır. Firmamız insanların uğradığı maddi ve manevi zararlardan sonra, suçlu ya da suçluların takibinden ziyade bu olaylara maruz kalmalarını önleyecek tedbirlerinin alınması gerektiğini düşünmektedir. Firmamız gelişmiş teknolojilerle mal ve insanları terör, gasp, hırsızlık, yangın, sabotaj, suikast gibi olaylara karşı koruma amacıyla kurulan ÖZEL GÜVENLİĞİ ilke edinmiştir. Şirketimiz yasalar dahilinde son yıllarda devlet anlayışı ve teknolojisinden meydana gelen değişimler ile halkın yoğun talebine cevap vermek üzere koruma,güvenlik, ulaştırma, danışmanlık, yüksek güvenlik teknolojileri sağlama gibi alanlarda nitelikli ve ekonomik bir hizmeti halkının emrine sunmaktadır.

Profesyonel kadrosu ile Türkiye’de güvenlik hizmeti veren güvenli bir kuruluştur. Kurucuları ve yetkili müdürleri uzun yıllardan beri sektörün içinde hizmet vermektedir. Koşulsuz olarak müşteri memnuniyetini sağlamak, sorunlara akılcı çözümler üretmek, kaliteden ödün vermemek gibi hususlarda sektördeki diğer güvenlik şirketlerine göre daha iddialı olduğumuza inanıyoruz. Güvenlik tecrübemiz 2003 yılında sektörüne girmemizle başlamıştır. Halen İstanbul, Tekirdağ, Kocaeli, Yalova, Van, Bitlis, Antalya ve Bodrum’da faaliyetlerine devam etmektedir.

Eğitim Hizmetleri 5188 sayılı yasanın ön gördüğü şekilde kurulmuş, konuya ilişkin Özel Güvenlik Şirketi Faaliyet İzin Belgesi İçişleri Bakanlığından alınarak yasal zeminde faaliyetlerine başlamıştır. Uzun yılların birikimiyle müşteri odaklı çalışan personelimiz kusursuz güvenlik için artık sizin yanınızda olacaktır, Uyguladığımız kalite yönetim sistemi ve nitelikli personel ile 5188 sayılı yasasında belirtilen tüm yasal sorumlulukları yerine getirmekteyiz.

Saygılarımla,
Cengizhan DAĞLI
Genel Müdür
cengizhan.dagli@cdguvenlik.com.tr