fbpx

Özel Güvenlik

Özel güvenlik sektöründe; İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Kütahya, Antalya ve Bodrum’da koruma ve güvenlik hizmeti sunmaktadır. İnsan nüfusunun artmasıyla birlikte güvenlik görevlilerine olan ihtiyaç her geçen yıl daha fazla artış gösterdi. Şirketimiz, 2003 yılından bu yana güvenlik, temizlik ve outsorcing hizmetlerini, en kaliteli ve en etkili şekilde sunuyor. İçişleri bakanlığının özel güvenlik denetleme başkanlığı, 5188 sayılı yasanın öngördüğü şekilde kurulan bir şirket olarak, kusursuz planlanan güvenlik hizmetleri ile daima müşteri memnuniyeti sağlıyor.

ÖZEL GÜVENLİK HİZMETİ OLARAK ARADIĞINIZ HERŞEY CD GÜVENLİK’TE

Özel yaşam alanlarını daha güvenilir kılan firmamız, ISO 9001, ISO 10002 ve OHSAS 18001 sertifikalarına sahip sektörün lider firmasıdır. Faaliyet İzin Belgesi, Hizmet ve Yeterlilik Belgesi ve Marka Tescil Belgelerine sahip güvenilir bir firmadır. Aynı zamanda koruma ve güvenlik görevlisi ihtiyaçlarınızı en kaliteli ve en etkili şekilde karşılamaktadır.

Silahsız ve silahlı özel güvenlik hizmeti, son derece önemli olduğu günümüz dünyasında koruma hizmet stratejileri sürekli yenileniyor. İnsan hakları ve hukukun üstünlüğü ilkeleri çerçevesinde işletmelere özel güvenlik personeli temin etmektedir. Firmamız, kuruluşların faaliyetlerini en etkili ve en verimli şekilde gerçekleştirmelerine olanak sağlıyor. Modern yaşamın en önemli ihtiyaçlarından olan güvenlik sektöründe aradığınız tüm hizmetlerini sunmaktadır. Bunların yanında; kapkaç ve hırsızlıktan, site ve konut otoparkındaki araç güvenliğine, personel giriş çıkış kontrolünden kötü niyetli veya huzuru bozan hareketlerde bulunanların, kontrolüne kadar onlarca hizmet sunan firmamız, sizlere özel emniyet personeli temin ediyor.

GÜÇLÜ REFERANSLARI İLE CD GÜVENLİK

Geniş hizmet yelpazesiyle onlarca firma, özel kişi, organizasyon, kurum ve kuruluşa,  güvenlik hizmetleri sektöründe, güvenlik ihtiyaçlarınızı karşılayan firmamız, güçlü referansları ile sektörde ilk tercihler arasında yer alıyor. Emniyet hizmetlerinde eğitimli ve deneyimli profesyonel personeli ile daima müşteri memnuniyeti sağlarken, daha güvenli çalışma ve yaşam alanları sunarak fark yaratıyor. Son derece önemli emniyet tedbirleri gerektiren havalimanı, hastane ve avm güvenliğinden, bina, site, tesis, endüstriyel alan, organizasyon ve liman emniyetine kadar birçok alanda özel güvenlik hizmetleri sunuyor. İnşaat ve şantiye güvenliği, iş merkezi ve plaza, mağaza güvenliği, okul ve eğitim kurumları ve organizasyon güvenliğinde ilk akla gelen firma olarak adından söz ettiriyor.

Turizm ve otel güvenliği yanında,VIP‘lerin yakın koruma (özel koruma) emniyet hizmetleri ile müşterilerin ve aile üyelerinin günlük yaşamdaki sağlığı ve güvenliği konularında üst düzey hizmet sunuyoruz. Ayrıca yakın koruma hizmetlerimizi verecek olan güvenlik görevlilerimiz: Patlayıcı madde, yakın dövüş, ileri seviye araç kullanımı, güvenlik cihaz kullanım bilgisi, ileri seviye silah kullanım ve taşıma ruhsatı bulunan vb. kontrol sistemlerinin kullanımına ve yönetimine hakim personellerimizden oluşmaktadır.

Özel Güvenlik

Sitenizin Güvenlik Sisteminizi Firmamız Kursun.

Özel Güvenlik Hizmetleri Denildiğinde İlk Akla Gelen Firma

Güvenlik sektöründe bireysel ve yerel kişi koruma hizmetleri ile ihtiyaçlara özel çözümler sunan firmamız, mesleki yeterlilik ve disipline sahip kadrosu ile aradığınız firmadır. ÖGG hizmetlerinde kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile ilk tercihler arasında yer almakta, silahlı – silahsız fiziksel özel emniyet hizmetleri ile gerçek ve tüzel kişilerin özel güvenlik hizmetleri ve sözleşmeli personeller ile ihtiyacını karşılamaktadır.

Daha önce çalıştığımız ve hizmetlerimizden faydalanmış olan referanslarımızı incelemek için lütfen ilgili cdguvenlik.com.tr/referanslarimiz bağlantıda bulunan linke giriş yapınız.

CD Güvenlik olarak sunduğumuz, güvenlik hizmetleri:

 • Avm Güvenliği,
 • Bina Site ve Tesis,
 • Endüstriyel Alan Güvenliği,
 • Hastane,
 • Havalimanı,
 • İnşaat ve Şantiye
 • İş Merkezi ve Plaza,
 • K9 Destek Birimi,
 • Liman,
 • Mağaza,
 • Okul ve Eğitim Kurumları,
 • Organizasyon,
 • Transfer Güvenliği,
 • Turizm ve Otel,
 • Kişi Koruma (Özel Koruma)
 • İş Köpekleri Eğitimi.

Koruma ve güvenlik alanlarında verdiğimiz tüm hizmetlerimizi detayları görüntülemek için TIKLAYINIZ!.

Sürekli emniyet tehdidi riskinin bulunduğu durumlarda kişisel koruma ihtiyacında eğitimli özel güvenlik görevlisi için firmamızı arayabilir, konut, bina, kurum ve kuruluş güvenlik hizmetinin yanında alan koruma için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dış devriye ve denetimin zor olduğu her alanda yanınızda olan firmamız, özel müşteri talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda K9 birimi ile yaşam kalitenizi arttırmaktadır. Özel eğitimli K9 görev köpeklerimiz uzman eğiticisi ile birlikte görev yapmaktadır. Alan koruma eğitimi alan iş köpeklerimiz her projemizde büyük başarılara imza atmaktadır.

Personel alım ve iş başvurularınızı cdguvenlik.com.tr/insan-kaynaklari bağlantısına tıklayarak CV’nizi bırakabilirsiniz. Özel güvenlik görev dağıtım işlemlerini CV’nizde bulunan bilgiler doğrultusunda yapılmaktadır.

Fiziki ve Sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri İle CD Güvenlik

Özel il emniyet görevlisi personellerimiz tarafından verilen fiziki güvenlik hizmetleri, müşterilerin faaliyet gösterdiği alana özel hizmetlerle rakiplerinden ayrılmaktadır. Emniyet Müdürlüğü Talimatı esaslarına uygun verilen güvenlik hizmetlerimiz, firmalara, kişi ve kurumlara özel hazırlanan risk analizi raporuna göre belirlenir. En doğru ve en kaliteli özel güvenlik hizmeti en hesaplı fiyatlarla almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca faaliyetlerimizden haberdar olmak için de sosyal medya  (instagram.com/cdguvenlik) hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın. Size özel hizmet tekliflerimiz için bizimle hemen iletişime geçin.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Müşterilerimizin ve öğrencilerimizin bizlere daha önce sormuş olduğu bazı soruların yanıtlarını sizler için sıraladık. Umarım faydalı olmuştur.

Güvenlik eğitimi konusunda uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. CD Güvenlik Eğitim Kurumu: Silahsız, silahlı temel eğitimi, hizmet içi atış eğitimi, VIP yakın koruma,  yenileme eğitim, silahlı yenileme eğitimi,  silahsız yenileme  eğitiminde sizleri eğitim merkezimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Eğitimlerin süresi 15 gün sürmekle birlikte, eğitimde verilen tüm bilgiler tamamen bakanlık onaylı bir sertifika programıdır. Özel güvenlik eğitimi hakkında verdiğimiz detaylı bilgili görmek ve bilgi almak için bağlantısından detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Emniyet Genel Müdürlüğünün ve 5188 sayılı yasa gereği, tüm güvenlik görevlisi adayların “Temel Eğitimi”  özel güvenlik kursuna  katılmaları zorunludur.

özel güvenlik görevlisi olabilme şartları nelerdir?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, silahlı güvenlik görevlisi olabilmek için 21 yaşında olmak ve en az lise mezunu olmanız gereklidir. Silahsız güvenlik görevlisi olabilmek için ise, 18 yaşını doldurmuş ilköğretim diplomanız olması yeterlidir.

Sizden istenilen evraklar:

 • Nüfus cüzdanı fotokopisi gereklidir.
 • Diploma veya açık üniversite okuyanlardan öğrenci belgesi
 • 2 adet fotoğraf gerekmektedir.
 • Sağlık raporu

Bu işlemlerle birlikte eğitimlerimize katılabilirsiniz. Eğitimlerimize katılmak için KURSA KAYIT OL bağlantısına tıklayarak ön kayıtlarımızdan yararlanabilirsiniz.

ÖGG alımları en çok büyük şehirlerde alımlar gerçekleşmektedir. En çok kadrolaşma İstanbul, İzmir ve Ankara gibi büyük şehirlerde devam ederek her geçen gün bu sektörde ihtiyaç büyümektedir. Bir güvenlik görevlisi olma şartları nedir detaylarıyla şu şekildedir:

 • Türkiye Cumhuriyeti kimliğine sahip olmak gerekmektedir.
 • Yaş sınırı silahsız güvenlik eğitimi için 18 yaşından büyük, silahlı 21 yaşını doldurmuş olmalıdır.
 • Silahlı güvenlik başvurularda en az Lise mezunu olmak şarttır.
 • Adayın sağlık problemi olmama koşulu bulunmaktadır.
 • Askerliğini tamamlamış veya en az 3 yıllık tecil işlemi bulunmalıdır.
 • Güvenlik eğitimlerini tamamlamış, sınavlarını başarıyla vermiş olmalıdır.

Vardiya koşullarına uyumlu olmalıdır. Vardiyalar çalışılacağı yere göre değişkenlik gösterebilir, bu 8 saatte olabilir bazı koşullarda 12 saatte olabilmektedir.

Yukarıdaki linke tıkladığınızda iki farklı girişin olduğunu göreceksiniz. Bunlardan ilki ÖGG adayları için, ikincisi ise şirket ve eğitim kurumu izleme merkezi  özel izin alınan yerdir.

Özel güvenlik bilgi sistemi nedir ve ne gibi işlemlerimizi bu ekran üzerinden yapabiliriz, tüm bunların yanıtı nedir öğrenelim. Öncelikle giriş ekranını geçtikten sonra tüm bilgilerinizi buradan düzenleyebilirsiniz. Silahsız silahlı özel güvenlik adayları kimlik bilgilerini, adres değişikliklerini ve sınav tarihleri ve sınavlarla ilgili süreçlerin yapılacağı ekran burasıdır.

Blog sayfamızda yazmış olduğumuz makalemizde aşağıda bulunan ve öğrenmeniz gereken bilgileri sıraladık. Sizlerin daha iyi anlaması açısından detaylarını yazdık, tüm bilgileri kusursuz okuyarak doğru sonuca ulaşabilirsiniz.

 • Randevu Nasıl Alınır?
 • Şube Müdürlüklerinin Adres Bilgileri
 • Randevu Alamıyorum Neden?
 • Hangi Saatler Arasında Randevu Almalıyım?
 • Farklı İller için Randevu Nasıl Alınmalıdır?

Özel güvenlik şube müdürlüğü randevu almak için HEMEN RANDEVU AL bağlantısına tıklayınız.

Özel güvenlik sınavının sorularını yakında sizlerle buradan paylaşacağız. Sizlere tavsiyemiz; sınava girecek olan adayların geçmiş dönemlerde çıkmış sorulara çalışmaları öneriyoruz. Güvenlik sınavına katılacak olan özel güvenlik görevlilerine tavsiyemiz, 5 yıla ait olan tüm sınav sorularına bakmalarını öneriyoruz. Böylelikle aldıkları eğitimleri de bu sınav soruları vasıtasıyla pekiştirebilirler.

Dilekçe, kimlik fotokopisi, sağlık raporu, ÖGG temel eğitim sertifikası, vesikalık fotoğraf,  kan gurubu kartı, adli sicil belgesi ve diploma fotokopisi yalnız  noter onaylı olmalı. Tüm gerekli olan evraklarınızı tamamladıktan sonra, başvuru yapacağınız size ait olan il emniyet müdürlüğüne giderek, işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İlk defa başvuruda bulunan adaylar aşağıdaki belgelerle başvurması gereklidir.

Özel güvenlik kimlik kartı işlemleri nasıl yapılır ve ücretleri nelerdir, gelin birlikte inceleyelim. Kart müracaatında bulunacak adayların, 1 0cak 2020 yılından itibaren 40TL’lik bir ödeme yapması gerekmektedir.  Bu süreçle ilgili detaylı bilgi almak için KİMLİK KARTI BİLGİ AL bağlantısından bilgi alabilirsiniz.