fbpx

Özel Güvenlik

Özel güvenlik hizmeti ; İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Kütahya, Antalya ve Bodrum’da hizmet sunan Firmamız, 2003 yılından bu yana özel güvenlik, temizlik ve outsorcing hizmetlerini, en kaliteli ve en etkili şekilde sunuyor. 5188 sayılı yasanın öngördüğü şekilde kurulan bir firma olarak kusursuz özel güvenlik hizmeti ile daima müşteri memnuniyeti sağlıyor.

Özel Güvenlik

CD ÖGG Hizmetleri

Özel Güvenlik Hizmeti Olarak Aradığınız Herşey CD Güvenlik’te

Özel yaşam alanlarını daha güvenilir kılan firmamız, ISO 9001, ISO 10002 ve OHSAS 18001 sertifikalarına sahip sektörün lider firmasıdır. Faaliyet Belgesi, Hizmet ve Yeterlilik Belgesi ve Marka Tescil Belgesine de sahip bir firmadır. Aynı zamanda güvenlik personel ihtiyaçlarını en kaliteli ve en etkili şekilde karşılamaktadır.

Özel güvenliğin son derece önemli olduğu günümüz dünyasında koruma hizmet stratejileri sürekli yenileniyor. İnsan hakları ve hukukun üstünlüğü ilkeleri çerçevesinde işletmelere özel güvenlik personeli temin eden firmamız, kuruluşların faaliyetlerini en etkili ve en verimli şekilde gerçekleştirmelerine olanak sağlıyor. Modern yaşamın en önemli ihtiyaçlarından olan güvenlikte aradığınız tüm hizmetlerini sunmaktadır. Bunların yanında; kapkaç ve hırsızlıktan, site ve konut otoparkındaki araç güvenliğine, personel giriş çıkış kontrolünden kötü niyetli veya huzuru bozan hareketlerde bulunanların, kontrolüne kadar onlarca hizmet sunan firmamız, emniyet personeli temin ediyor.

Güçlü Referansları İle CD Güvenlik

Geniş hizmet yelpazesiyle onlarca firma, kişi, organizasyon, kurum ve kuruluşun özel güvenlik hizmeti alanında, personel ihtiyacına cevap veren firmamız, güçlü referansları ile sektörde ilk tercihler arasında yer alıyor. Güvenlik hizmetlerinde eğitimli ve deneyimli profesyonel personeli ile daima müşteri memnuniyeti sağlarken, daha güvenli çalışma ve yaşam alanları sunarak fark yaratıyor. Son derece önemli emniyet tedbirleri gerektiren havalimanı, hastane ve avm güvenliğinden, bina, site, tesis, endüstriyel alan ve liman emniyetine kadar birçok alanda özel güvenlik hizmeti sunuyor. İnşaat ve şantiye güvenliği, iş merkezi ve plaza, mağaza güvenliği, okul ve eğitim kurumları ve organizasyon güvenliğinde ilk akla gelen firma olarak adından söz ettiriyor. Turizm ve otel güvenliği yanında VIP‘lerin yakın koruma ( özel koruma ) güvenlik hizmetleri ile müşterilerin ve aile üyelerinin günlük yaşamdaki güvenliğini sağlıyor.

Özel Güvenlik Hizmeti Denildiğinde İlk Akla Gelen Firma

Bireysel ve yerel koruma hizmetleri ile ihtiyaçlara özel çözümler sunan firmamız, mesleki ahlak ve disipline sahip kadrosu ile aradığınız firmadır. ÖGG hizmetlerinde kaliteli ve güvenilir hizmetleri ile ilk tercihler arasında yer almakta, silahlı-silahsız fiziksel özel emniyet hizmetleri ile gerçek ve tüzel kişilerin (ÖGG) özel güvenlik hizmeti ihtiyacını karşılamaktadır.

CD Güvenlik olarak Sunduğumuz Özel Hizmetler:

 • Avm,
 • Bina Site ve Tesis,
 • Endüstriyel Alan,
 • Hastane,
 • Havaalanı,
 • İnşaat ve Şantiye
 • İş Merkezi ve Plaza,
 • K9 Destek Birimi,
 • Liman,
 • Mağaza,
 • Okul ve Eğitim Kurumları,
 • Organizasyon,
 • Transfer,
 • Turizm ve Otel,
 • Özel Koruma,
 • İş Köpekleri Eğitimi. 

Bu alanda verdiğimiz tüm hizmetlerimizi detayları görüntülemek için TIKLAYINIZ!.

Sürekli emniyet tehdidi riskinin bulunduğu durumlarda kişisel koruma ihtiyacında eğitimli özel güvenlik görevlileri için firmamızı arayabilir, konut, bina, kurum ve kuruluş güvenlik hizmetinin yanında alan koruma için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dış devriye ve denetimin zor olduğu her alanda yanınızda olan firmamız, özel müşteri talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda K9 birimi ile yaşam kalitenizi arttırmaktadır. Özel eğitimli K9 görev köpeklerimiz uzman eğiticisi ile birlikte görev yapmaktadır. Alan Koruma Eğitimi alan iş köpeklerimiz her projemizde büyük başarılara imza atmaktadır.

Fiziki Özel Güvenlik Hizmetleri İle CD Güvenlik

Özel emniyet görevlisi personellerimiz tarafından verilen fiziki güvenlik hizmetleri, müşterilerin faaliyet gösterdiği alana özel hizmetlerle rakiplerinden ayrılmaktadır. Güvenlik Genel Talimatı esaslarına uygun verilen güvenlik hizmetlerimiz, firmalara, kişi ve kurumlara özel hazırlanan risk analizi raporuna göre belirlenir. En doğru ve en kaliteli özel güvenlik hizmeti en hesaplı fiyatlarla almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca faaliyetlerimizden haberdar olmak için de instagram ( https://www.instagram.com/cdguvenlik/ ) hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın. Size özel hizmet tekliflerimiz için bizimle hemen iletişime geçin.

SIKÇA SORULAN SORULAR

ÖGG alımları en çok büyük şehirlerde alımlar gerçekleşmektedir. En çok kadrolaşma İstanbul, İzmir ve Ankara gibi büyükşehirlerde devam ederek her geçen gün bu sektörde ihtiyaç büyümektedir. Bir güvenlik görevlisi olma şartları nedir detaylarıyla şu şekildedir:

 • Türkiye Cumhuriyeti kimliğine sahip olmak gerekmektedir.
 • Yaş sınırı silahsız 18 yaşından büyük, silahlı 21 yaşını doldurmuş olmalıdır.
 • Silahlı başvurularda en az Lise mezunu olmak şarttır.
 • Adayın sağlık problemi olmama koşulu bulunmaktadır.
 • Askerliğini yaşmış veya en az 3 yıllık tecil işlemi bulunmalıdır.
 • Güvenlik eğitimlerini tamamlamış, sınavlarını başarıyla vermiş olmalıdır.
 • Vardiya koşullarına uyumlu olmalıdır. Vardiyalar çalışılacağı yere göre değişkenlik gösterebilir, bu 8 saatte olabilir bazı koşullarda 12 saatte olabilmektedir.

ÖGG bilgi sistemi nedir ve ne gibi işlemlerimizi bu ekran üzerinden yapabiliriz, tüm bunların yanıtı nedir öğrenelim. Öncelikle giriş ekranını geçtikten sonra tüm bilgilerinizi buradan düzenleyebilirsiniz. ÖGG adayları kimlik bilgilerini, adres değişikliklerini ve sınav tarihleri ve sınavlarla ilgili süreçlerin yapılacağı ekran burasıdır.

ÖGG bilgi sistem giriş ekranı için buraya tıklayınız.

Yukarıdaki linke tıkladığınızda iki farklı girişin olduğunu göreceksiniz. Bunlardan ilki ÖGG adayları için, ikincisi ise şirket ve eğitim kurumu izleme merkezi  özel izin alınan yerdir.

Randevu nasıl alınır, randevu alma saatleri ve daha fazla bilgi için sitemizde bulunan ilgili linkteki makaleyi okuyabilirsiniz. Sizlerin daha iyi anlaması açısından detaylarını yazdık, tüm bilgileri kusursuz okuyarak doğru sonuca ulaşabilirsiniz.

Özel güvenlik randevu ilgili linkten bilgi alabilirsiniz.

ÖGG kursu iki türlü verilmektedir. Silahlı ve silahsız olmak koşuluyla alabilirsiniz. Eğitimlerin süresi 15 gün sürmekle birlikte, eğitimde verilen tüm bilgiler tamamen bakanlık onaylı bir sertifika programıdır. CD güvenlik olarak sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi almak ve eğitimlerimize katılmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizden istenilen evraklar:

 • Nüfus cüzdanı fotokopisi gereklidir.
 • Diploma veya açık üniversite okuyanlardan öğrenci belgesi
 • 2 adet fotoğraf gerekmektedir.
 • Sağlık raporu

Bu işlemlerle birlikte eğitimlerimize katılabilirsiniz. Güvenlik kursu hakkında detaylı bilgi için linke tıklayınız.

Kimlik kartı işlemleri nasıl yapılır ve ücretleri nelerdir gelin birlikte inceleyelim. Kart müracaatında bulunacak adayların, 1 0cak 2020 yılından itibaren 40TL’lik bir ödeme yapması gerekmektedir.  Bu işlemin hemen ardından sizden gerekli bilgiler aşağıdaki gibidir.

İlk defa başvuruda bulunan adaylar aşağıdaki belgelerle başvurması gereklidir.

Dilekçe, kimlik fotokopisi, sağlık raporu, ÖGG temel eğitim sertifikası, vesikalık fotoğraf,  kan gurubu kartı, adli sicil belgesi ve diploma fotokopisi yalnız  noter onaylı olmalı. Bunların tamamıyla başvuru işlemini yapabilirsiniz.

ÖGG soruları yakında sizlerle buradan paylaşacağız. Sınava girecek olan adayların mutlaka daha önceki sınavlarda çıkmış sorulara çalışmaları önemlidir. Özellikle son 5 yıla ait olan tüm sınav sorularına bakmalarını öneriyoruz. Böylelikle aldıkları eğitimleri de bu sınav soruları vasıtasıyla pekiştirebilirler.

CG Güvenlik Beyaz

CD Güvenlik olarak, bireysel ve yerel koruma hizmetleri ile ihtiyaçlara özel çözümler sunan firmamız, mesleki ahlak ve disipline sahip kadrosu ile aradığınız firmadır.

ADRES : Sarayardı Cad. Cemhan Doğan İş Merkezi No:100 Kat :3 Daire 16 Kadıköy İSTANBUL
MÜŞTERİ HİZMETLERİ: 444 5 188

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ:
HAFTA İÇİ : 08:00 – 17:30
CUMARTESİ: 08:00 – 17:30
PAZAR: KAPALI

CD Katalog
Copyright © 2020 - Telif Hakkı Saklıdır.