fbpx

Transfer Güvenliği

Transfer güvenliği alanında sunduğumuz hizmet şöyledir.

İstanbul’dan Antalya’ya kadar hizmet götüren CD Güvenlik, üstün ve konforlu hizmet anlayışı gütmektedir. 7/24 sunulan transfer güvenliği hizmeti, son teknoloji ile donatılmış ve özel olarak tasarlanmış araçlar sayesinde gerçekleşmektedir.

Özel eğitimleri eksiksiz almış olan personellerimiz, değerli evrak, koleksiyon, para ve benzer transfer işlemini en iyi şekilde sağlamaktadır. Her geçen gün faaliyet alanını ve kadrosunu güçlendirmekte olan firmamız, profesyonel bir ekiple hizmet vermektedir.

Tüm Özel Transfer İhtiyaçları İçin

Transfer Güvenliği

Transfer Güvenliği

Güvenle ve tam zamanında gerçekleşen değerli belge ve evrakların teslimi, müşterilerden tam not almaktadır. En uygun fiyatlar ile sağlanan transfer güvenliği hizmeti için gerekli bütün belgelere sahip olan firmamız, transfer sürecinin hızlı bir şekilde gerçekleşmesi için çalışmaktadır. Transfer sırasında oluşması muhtemel bütün riskler göz önüne alınmaktadır.

Yasal çerçeve doğrultusunda yapılan transfer işlemi için gerekli hazırlıklar tamamlanmaktadır. Değerli belgelerin ve paranın teslim alınmadan teslim edilme sürecine kadar her detaya önem gösterilmektedir. Kıymetli malların güvenliğini sağlayan şirketimiz, eksiksiz ve zarar görmeyecek şekilde yerine ulaşmasını garanti altına almaktadır.

Zırhlı Araçlarla Transfer Güvenliği

Taşınacak tüm değerli malzemelerin şirket güvencesi ile yerine ulaşmasını sağlayan firmamız, sağlam referanslara sahiptir. Transfer işleminin zırhlı araçlar ile yapılıyor olması da, güvenliği artırmaktadır. Zırhlı araç ruhsatlı olmakla birlikte CD Güvenlik adına kayıtlıdır. Güncel risk değerlendirmelerini yapan şirketimiz, araç içini ve dışını kameralar ile izlemektedir.

Kıymetli eşyalar veya nakit paraların transferi sırasında yaşanabilecek bütün riskler, 0 sigorta kapsamına girmektedir. Transfer işlemini şartlar ne olursa olsun gerçekleştiren firmamız, rakiplerinden bir adım öne çıkmaktadır. Bu zamana kadar bütün transfer işlemleri başarı ile gerçekleşmiş olup bir tane bile vukuat/sorun yaşanmamıştır. Tüm yasal şartlara uyan firmamız, her geçen gün müşteri portföyünü genişletmektedir.

– ÖNERİ: Otel güvenliği (https://www.cdguvenlik.com.tr/otel-guvenligi/) hizmetinde merak ettiğiniz her şey ilgili linkten bilgi alabilirsiniz.