fbpx

Otel Güvenliği (Turizm)

Otel güvenliği alanında sağladığımız hizmet sayesinde, otellerinizdeki konuklarınızın güvenliği  firmamızın sorumluluğundadır. Güvenlik, hayatımızın her evresinde ihtiyaç duyduğumuz; belki de en temel ihtiyaçlardan birisidir. Kendimizi güvende hissetmezsek; ne rahat bir biçimde yemek yiyebilir, ne uyuyabilir, ne de hayatımızdan bir tat alabiliriz.

Otel Güvenliğinin Önemi 

İş seyahatleri, konferanslar, tatiller ve özel günlerde kullanılan oteller; güvenli olmadığı takdirde, müşteri kaybına neden olur. Çünkü oteller, konaklama yapıldığı sürece; kişilerin ikinci evi olma görevini yerine getirmektedir. Bu yönüyle, otel güvenliği büyük önem arz eden bir konudur.

Otel Güvenliği Alanında CD Güvenlik Farkı 

Turizm ve Otel Güvenliği

Otel Güvenliği

Firmamız, otelcilik ilkelerine uygun olarak; otellere, uluslararası standartlarda güvenlik tedbirleri sağlamaktadır. Konaklama hizmetlerinde birtakım faktörler, güvenliğe gölge düşürebilmektedir. Konaklama tercihi yapan müşteriler de, güvenliğin gerekli düzeyde olması hususunu; en ön planda tutmaktadır. Dolayısıyla, CD Güvenlik; kapıların girişinde bir güvenlik personeli bulundurmaktan daha öte tedbirler alınmasını sağlar.

Daimi hizmet sunan sektörlerden birisi olan oteller, sıradan ve rutin güvenlik usullerinden farklı olmak zorundadır. Firmamız, tam bu noktada; otel güvenliği açısından gerekli tüm alt yapıyı hazırlamaktadır.

CD Güvenlik Hizmetleri ile Hedeflenen Amaçlar 

Otel güvenliğinde hedeflerin, önceden açıkça belirtilmesi gerekir. En temel hedef, tatilcilerin can ve mal güvenliği olduğundan dolayı; öncelikle bu konuda tedbirler alınması şarttır. Bu durum ise, kapsamlı ve de titiz bir çalışmayı gerektirmektedir.

Şirketimiz, gelişen teknolojiye paralel olarak; oteller için güvenliğe dair, en üst düzeyde tedbirleri planlar ve uygular. Otellere; fiziki ve elektronik açıdan güvenlik, hırsızlık ve terör olaylarına karşı koruma, oda güvenliği gibi çeşitli hizmetler sunmaktadır.

Yakın koruma (https://www.cdguvenlik.com.tr/yakin-koruma/) ihtiyaçlarınız ve detaylı bilgi edinmek istediğiniz mutlaka sayfamızı incelemenizi ve konuyla ilgili bilgi almanızı öneririz.

CG Güvenlik Beyaz

CD Güvenlik olarak, bireysel ve yerel koruma hizmetleri ile ihtiyaçlara özel çözümler sunan firmamız, mesleki ahlak ve disipline sahip kadrosu ile aradığınız firmadır.

ADRES : Sarayardı Cad. Cemhan Doğan İş Merkezi No:100 Kat :3 Daire 16 Kadıköy İSTANBUL
MÜŞTERİ HİZMETLERİ: 444 5 188

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ:
HAFTA İÇİ : 08:00 – 17:30
CUMARTESİ: 08:00 – 17:30
PAZAR: KAPALI

CD Katalog
Copyright © 2020 - Telif Hakkı Saklıdır.