fbpx

İnşaat ve Şantiye Güvenliği

Şantiye güvenliği konusunda, Firmamız; inşaat sektörünün faaliyette bulunduğu AVM, fabrika, hastane, köprü, konut/toplu konut, okul gibi yapıların şantiye güvenliği hizmetlerini başarıyla yerine getirmektedir.

İnşaat ve Şantiye Güvenliğini Nasıl Yapıyoruz?

İnşaat Şantiye Güvenliği

İnşaat Güvenliği

Kamu ya da özel sektörü ait projenizin inşaat safhasına geçtiğinde fizibilite ve risk analizlerini yapıp, gerekli  inşaat güvenliği tedbirlerini alıyoruz. Şantiyede çalışan ve gece konaklayan işçilerin can güvenliği, yangın, hırsızlık, sabotaj gibi hareketlerden korumak için güvenlik analizi çıkarıyoruz.

İnşaat ve Şantiye Güvenliğinde Uyguladığımız Tedbirler

1- İnşaat ve şantiye bölgesinin sınırlarını tespit edip, giriş/çıkışlar için noktalar belirliyoruz. Belirlediğimiz noktaları sürekli kontrol altında tutuyoruz.
2- Giriş-çıkış noktaları dışında kalan bölüme mümkünse set çektiriyoruz. Belirli/belirsiz aralıklarla rutin devriye kontrolü yapıyoruz.
3- Depolar, iş makinesi parkı, personel ve ziyaretçi araç otoparkı gibi bölgelerin  sürekli takibini yapıyoruz. Şantiye güvenliği alanında profesyonel hizmetler sunuyoruz.
4- Personel ve işçilerin giriş-çıkışlarını sürekli kontrol altında tutup, araç ve malzeme kontrolü yapıyoruz.
Şantiye ve inşaat güvenliği hizmetini veren personellerimiz, firmamızca belirsiz zamanlarda, habersiz ve sürekli olarak değerlendirilmektedir. Sonuç raporları konusunda sizleri bilgilendiriyoruz.

Şantiyelerde kullanılmak üzere eğitimlerini verdiğimiz iş köpekleri (https://www.cdguvenlik.com.tr/is-kopekleri-egitimi/) ile ilgili eğitim detayları ilgili linklerdendir.