fbpx

Avm Güvenliği

Avm güvenliği son yıllarda sayısı giderek artan alışveriş merkezleri, yüksek standartlarda kontrollerin yapılması gereken yerlerin başında geliyor. Dar alanda yaşanan yoğun kalabalık ortamında güvenlik ihtiyacı üst seviyelere çıkıyor. Özel güvenlik sektörü, avm güvenlik hizmeti için temin ettiği güvenlik personeli ile giriş çıkışlardan kat aralarına ve otoparklara kadar alışveriş merkezinin her alanında güvenliğin sağlanması için hizmet sunuyor.

Avm Güvenliği

Profesyonel Güvenlik Hizmetleri

Profesyonel Avm Güvenliği Hizmeti

Her biri eğitimli ve tecrübeli güvenlik personeli ile profesyonel bir (AVM) alışveriş  merkezi güvenlik hizmeti sunan CD Güvenlik, X-Ray cihazları ile X-Ray operatörlüğü sertifikasına sahip özel güvenlik görevlileri ile üst seviye bir avm güvenlik hizmeti sunuyor. Kat aralarında devriye hizmeti ile kapkaç ve hırsızlığı önlerken, şüpheli paket kontrolü ve huzuru bozan kişilerin kontrolünü de yaparak tam bir güvenlik hizmeti ile daima müşteri memnuniyeti sağlıyor.

Güvenlik Hizmetlerinde Tam Kontrol

Giriş kontrolleri ve kat güvenliği yanında kapalı otopark güvenliği hizmeti de sunan şirketmiz, LPG’li araç kontrolünden bagaj kontrolüne, yükseklik sınırını aşan araçların uygun park yerlerine yönlendirilmesinde AVM içerisindeki mağazalara mal getiren araçların giriş çıkış ve kayıt kontrollerine kadar, firmamız kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunuyor.

Hizmetimizin detaylarını öğrenmek ve bilgi almak için mutlaka bizimle iletişime geçiniz.

– Bir diğer hizmetimiz olan site güvenliği (https://www.cdguvenlik.com.tr/site-guvenligi/) hizmetimizle ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz. Aynı zamanda instagram hesabımızdan firmamızı takip edebilirsiniz.