fbpx

Havalimanı Güvenliği

Havalimanı güvenliği alanında yurt içi ve yurt dışı on binlerce kişinin gelip geçtiği, havalimanları güvenlik açısından en büyük riski içinde barındırır. Ekipler her daim tetikte olmalı, teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanmalıdır. Herhangi bir zaafiyet durumunda uluslararası itibar tehlikeye girmekle kalmaz; yurt içinde yolcularda havaalanları ile ilgili tereddütler yaşar. Onca canın, malın kaybına girmeye dahi gerek yok.

Yaşanabilecek herhangi bir sorunun önüne geçmek yetkililerin elindedir. Doğru hizmeti alarak, doğru araçları kullanarak güvenliği sağlayabilirsiniz. Profesyonel güvenlik hizmetleri, CD Güvenlik ile mümkün. Alanında en deneyimli isimler, üstün düzey güvenlik standartları ve çok daha fazlası hakkında bizimle iletişime geçin. Sizlere en detaylı bilgiyi sunalım. Üstün koruma sağlayalım.

Havalimanı Güvenliği Nasıl Sağlanmalıdır?

Havalimanı Güvenliği

Havalimanlarının güvenliğinin sağlanması

Her bir ayrıntı, büyük öneme sahiptir. Personel her bir detaya dikkat etmeli, aşırı titiz bir şekilde olaylar ile ilgilenmelidir. Her daim uyanık, her daim takipte olmalıdır. Bir anlık hata milyonlarca insanın hayatına, bir ülkenin itibarına sebep olabilir. Bu yüzden bizler alanında en iyi isimlerle çalışıyoruz. Yüksek kalite standartlara uygun, hizmet anlayışımızla tanışarak; güvenlik seviyesini en üst düzeye çekebilirsiniz.

 

Havalimanı güvenlik görevlileri  7 / 24 saat çalışmalıdır ve bu süreç boyunca herhangi bir pürüz dahi bulunmamalıdır. Küçük, büyük tehlikeler fark etmeksizin yaşanabilecek ufak bir aksaklık; daha büyük olayların doğmasına zemin hazırlayabilir. Ufak bir güvenlik zaafiyeti diğer kişilerin, diğer güçlerin dikkatini çekerek; bu alanlara yönelmesine sebep olabilir. Bu yüzden her daim güvenlik görevlileri tetikte olmalıdır. Üst eğitim düzeyi sahibi, deneyimli personelimizle siz değerli müşterilerimize böylesine kusursuz bir hizmet sunuyoruz.

Yolcuların Uyması Gereken Kurallar Nelerdir?

Havalimanı güvenlik çalışanlar kadar yolcuların inisiyatifine bağlı olarak daha kusursuz bir şekilde yürütülebilir. Yolcular havaalanında daha hareket avantajı yakalamak istiyorsa şu yönergeleri yerine getirmelidir:

  • Kimlik kontrolü sırasında üzerinde bulunan metal eşyaları, plastik kapların içine koymalıdır.
  • Yanınızda getirdiğiniz tüm el bagajlarını X – Ray bandına bırakmalısınız.
  • Kontrol noktasında uçak zamanında önce sıraya girmesi gereklidir.
  • Önünüzdeki yolcuların işlemleri bitmeden, kırmızı noktayı geçmemelisiniz.
  • Üzerinizde değerli maddeler taşıyorsanız; bunu güvenlik görevlilerine bildirerek özel arama kabinlerinde arama yapılmasını talep edin.

Bu sayede havalimanlarındaki güvenlik görevlerine yardımcı olabilir. Daha hızlı, kusursuz bir şekilde uçağınıza yetişebilirsiniz.

– Ayrıca şantiye güvenliği (https://www.cdguvenlik.com.tr/santiye-guvenligi/) alanında verdiğimiz hizmeti hakkında bilgi almak ve detaylı bilgi edinmek için ilgili linklerden bilgi alabilirsiniz.