fbpx

Site Güvenliği (Bina ve Tesis)

Site güvenliği ve de sosyal tesisler gibi insan popülerliğinin fazla olduğu alan ve mekanlarda düzen ve güvenlik önemlidir. Firma olarak toplu yaşam alanlarınızda ve tesislerinizde bina ve tesis güvenliği hizmeti veriyoruz.
Site gibi kalabalık yaşam alanlarında, insan trafiğini kontrol etmek zordur. İşportacıların ve hırsızların girmesini engellemek, ziyaretçileri ve araçları kontrol altına almak profesyonel bir iş gerektirir. Bu konuda da site güvenliği alanında profesyonel hizmet sunuyoruz.

CD Güvenlik Şirketimiz Hakkında

Şirketimiz 16 yıldır bina, kişi ve organizasyon güvenliği alanında hizmet vermektedir. 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetleri Kanunu uyarınca kurulmuştur. Faaliyet, Özel Yeterlilik, Marka Tescil, İSO 9001-10002, OHSAS 18001 belgelerine sahibiz.

Havaalanı, liman, hastane, okul, AVM, site, inşaat, organizasyon, fuar, bina ve tesis güvenliği hizmetlerini veriyoruz. Başarıyla yerine getirdiğimiz hizmetlerimizi sitemizde “referanslarımız” bölümünde görebilirsiniz.

Bina Site ve Tesis Güvenliği

Bina Site ve Tesis Güvenliği

Site Güvenliği Hizmetinde Neler Sunuyoruz?

Site ve tesisler gibi geniş alanlarda özel güvenlik hizmeti vermek basite indirgenecek konu değildir. Tecrübe, uzmanlık ve profesyonellik gerektirir. Bu konuda başarılı hizmetlere imza atmış şirketimiz, güvenliğinizi ve rahatlığınızı sağlayacak hizmet veriyor.
Güvenlik hizmeti adı altında şu uygulamaları yapıyoruz;
1- Öncelikli olarak site ve bina sakinlerinin isim listesini oluşturuyoruz. Girişlerinde mahsur bulunmayan kişi/kişilerin isimlerini kaydediyoruz. Site/konut sakinlerinin onayı olmadan herhangi bir kişinin siteye/binaya girişine izin vermiyoruz.
2- Site ve ziyaretçi otoparklarında araçların güvenliğini sağlıyoruz. Misafirlerin, araçlarını ziyaretçi otoparkına park etmelerini sağlıyoruz.
3- Düzenli olarak bina içi yangın kapılarını kontrol altında tutuyoruz. Olası acil durumlarda kapıların/çıkışların kullanılır olmasını sağlıyoruz.
4- Site/bina içi ve dışında belirlenen güzergâhlarda devriye geziyoruz.
5- Siteye/binaya giren site sakini harici herkesin bilgi kaydını tutuyoruz. Teknik servis elemanları, kargo, posta, kurye hizmeti için gelenlerin kontrolünü ve teyidini yapıyoruz.

Güvenlik Hizmetini Nasıl Alabilirsiniz?

Site gibi kalabalık bir yaşam alanında yaşıyorsanız, güvenliğinizi düşünmek zorundasınız.  Geceleri, kendinizi güven içinde hissedip rahat uyumak istiyorsanız bir an önce sitemizi ziyaret edip, site güvenliği için ücretsiz teklif alabilirsiniz.

444 5 188 Danışma hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size uygun ve avantajlı fiyat politikamızla profesyonel ve uzman bir güvenlik hizmeti alabilirsiniz.

– Bir diğer hizmetimiz olan Endüstriyel Alan güvenliği (https://www.cdguvenlik.com.tr/endustriyel-alan-guvenligi/) hizmetimizin detayları için tıklayınız.