fbpx

Yakın Koruma Hizmeti

Yakın koruma hizmetinde sağladığımız hizmet politikamız şöyledir. Tehdit alan, takip edilen veya güvenliğinden endişe duyanlar için verilen bir hizmet olan yakın koruma hizmeti, anlık güvenliğin olmazsa olmazıdır. VIP ‘lerin ve aile üyelerinin günlük güvenliği için geliştirilen güvenlik sistemleri ile kaliteli bir özel koruma hizmeti sunan CD Güvenlik, özel olarak eğitilmiş güvenlik görevlileri ile aradığınız yakın koruma hizmetini sunuyor.

Yakın Koruma Hizmeti

Yakın Koruma

Özel Koruma

Silahlı ya da silahsız olarak kişi veya kurumlar tarafından verilen görevleri yerine getiren yakın korumalar, yüksek reflekse, altıncı hisse ve dayanıklılığa sahip kişilerdir. Her çeşit zorlu ve tehlikeli ortamda sakinliğe sahip ve korudukları kişilere gelebilecek tehlikeleri bertaraf etmeyi başaran eğitimli ve deneyimli personellerdir. Müşterilerin ve onların aile üyelerinin günlük yaşamlarına en az müdahale ile tam güvenliğini sağlayan özel koruma ekibimiz, eğitimli ve alanında uzman bir ekiptir. Güvenlik kapsamındaki her alanda görev yapan kişiler olarak kişisel koruma hizmetini en etkili şekilde sunarlar.

Özel Eğitimli Yakın Koruma Görevlileri

Özel koruma görevi yapabilmek için birçok zorlu eğitimlerden geçmek ve başarılı bir şekilde bu eğitimleri bitirdikten sonra sertifika almak gerekir. Yüksek seviyeli koruma önlemleri ile yakın koruma hizmeti sunan firmamız, korudukları kişilerin yaşamını en az seviyede etkileyen ve günlük yaşamın normal seyrinde devam etmesini sağlarken yüksek seviyeli koruma önlemleri alan bir ekibe sahiptir. Her biri alanında tecrübeli ÖGG olup en iyi güvenlik şirketinin personelidir.

CD Güvenlik Özel Koruma Hizmeti

Çağın gerektirdiği ihtiyaçlar doğrultusunda en kaliteli ve en güvenilir yakın koruma hizmetini sunan firmamız, yılların verdiği deneyimle sektörde ilk tercihler arasında olmaya devam ediyor. Müşterilerinin yaşamını daha güvenilir kılarak daha huzurlu ve daha kolay bir yaşam sunuyor. Kişilerin ve kurumların özel güvenlik personel ihtiyacını karşılayarak her bir müşterisinin gerçek faaliyetlerini yapabilmelerini ve yaşamını dingin bir şekilde devam ettirebilmelerini sağlıyor. Sürekli yenilenen güvenlik stratejileri doğrultusunda ve yasalara uygun bir hizmet sunarak daima müşteri memnuniyeti sağlıyor.

Kaliteli, etkili ve hesaplı bir özel koruma hizmeti almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Hemen bizimle iletişime geçin, alanında tecrübeli özel güvenlik ekibimizin kaliteli hizmetlerinden en hesaplı şekilde faydalanın.

– ÖNERİ: Okul güvenliği (https://www.cdguvenlik.com.tr/okul-guvenligi/) alanında verdiğimiz hizmetimizi incelemek için ilgili linkte tıklayınız. İnstagram sayfamızı ziyaret etmek için linke tıklayınız.

CG Güvenlik Beyaz

CD Güvenlik olarak, bireysel ve yerel koruma hizmetleri ile ihtiyaçlara özel çözümler sunan firmamız, mesleki ahlak ve disipline sahip kadrosu ile aradığınız firmadır.

ADRES : Sarayardı Cad. Cemhan Doğan İş Merkezi No:100 Kat :3 Daire 16 Kadıköy İSTANBUL
MÜŞTERİ HİZMETLERİ: 444 5 188

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ:
HAFTA İÇİ : 08:00 – 17:30
CUMARTESİ: 08:00 – 17:30
PAZAR: KAPALI

CD Katalog
Copyright © 2020 - Telif Hakkı Saklıdır.