fbpx

Yakın Koruma Hizmeti

Yakın koruma hizmetinde sağladığımız hizmet politikamız şöyledir. Tehdit alan, takip edilen veya güvenliğinden endişe duyanlar için verilen bir hizmet olan kişi koruma hizmeti, anlık güvenliğin olmazsa olmazıdır. VIP ‘lerin ve aile üyelerinin günlük güvenliği için geliştirilen güvenlik sistemleri ile kaliteli bir özel güvenlik hizmetleri sunan CD Güvenlik,  5188 sayılı kanun gerekliliğine uygun, eğitilmiş güvenlik görevlileri ile aradığınız yakın koruma hizmetini sunuyor.

ÖZEL VIP YAKIN KORUMA HİZMETİ

Silahlı güvenlik ya da silahsız olarak kişi veya kurumlar tarafından verilen görevleri yerine getiren yakın korumalar, yüksek reflekse, altıncı hisse ve dayanıklılığa sahip kişilerdir. Her çeşit zorlu ve tehlikeli ortamda sakinliğe sahip ve korunan kişi  olası durumlardan gelebilecek tehlikeleri bertaraf etmeyi başaran eğitimli ve deneyimli personellerdir. Müşterilerin ve onların aile üyelerinin günlük yaşamlarına en az müdahale ile tam güvenliğini sağlayan özel koruma ekibimiz, eğitimli ve alanında uzman bir ekiptir. Güvenlik kapsamındaki her alanda görev yapan kişiler olarak kişisel koruma hizmetini en etkili şekilde sunarlar.

ÖZEL EĞİTİMLİ KORUMA GÖREVLİLERİ TERCİH EDİN!

Yakın Koruma

Vip Güvenliği

Özel koruma görevlisi olabilmek için birçok zorlu eğitimlerden geçmek ve başarılı bir şekilde bu eğitimleri bitirdikten sonra sertifika almak gerekir. ayrıca yakın dövüş tekniklerine hakim olmalıdır.

Vip Koruma görevlisi, araç kullanımı en iyi şekilde bilmelidir. Araç ileri sürüş tekniklerine hakım eğitim aldım diyen bir koruma görevlisi tercih edilmelidir.  Makam şoförlüğü, escort araç kullanımında üst düzey bilgiye sahip, kişileri tercih edin.

Ayrıca risk analizi yüksek olan bir iş olduğundan dolayı, vip güvenliği yapan kişinin ateşli silah taşıma ruhsatli olmalıdır.

Yüksek seviyeli koruma önlemleri ile vip yakın koruma sunan firmamız, korudukları kişilerin yaşamını en az seviyede etkileyen ve günlük yaşamın normal seyrinde devam etmesini sağlarken yüksek seviyeli koruma önlemleri alan bir ekibe sahiptir. Her biri alanında tecrübeli koruma personelimiz olup en iyi güvenlik şirketinin personelidir.

CD Güvenlik Özel Vip Koruma Hizmeti

Çağın gerektirdiği ihtiyaçlar doğrultusunda en kaliteli ve en güvenilir koruma hizmetini sunan firmamız, yılların verdiği deneyimle sektörde ilk tercihler arasında olmaya devam ediyor. Müşterilerinin yaşamını daha güvenilir kılarak daha huzurlu ve daha kolay bir yaşam sunuyor. Kişilerin ve kurumların özel güvenlik personel ihtiyacını karşılayarak her bir müşterisinin gerçek faaliyetlerini yapabilmelerini ve yaşamını dingin bir şekilde devam ettirebilmelerini sağlıyor. Sürekli yenilenen güvenlik stratejileri doğrultusunda ve yasalara uygun bir hizmet sunarak daima müşteri memnuniyeti sağlıyor.

Kaliteli, etkili ve hesaplı bir özel vip güvenliği almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Daha fazla bilgi için iletişime geçin, alanında tecrübeli güvenlik görevlisi ekibimizin kaliteli hizmetlerinden en hesaplı şekilde faydalanın.

ÖNERİ: Okul güvenliği (cdguvenlik.com.tr/okul-guvenligi) alanında verdiğimiz hizmetimizi incelemek için ilgili linkte tıklayınız. İnstagram sayfamızı ziyaret etmek için linke tıklayınız. Sosyal medya sayfalarımızı takip edin. İnstagram sayfamız: instagram.com/cdguvenlik