fbpx

Okul Güvenliği (Eğitim Kurumları)

Okul güvenliği en önemli güvenlik hizmetlerinden olup tecrübeli ve eğitimli güvenlik görevlilerimiz tarafından verilmektedir. Etkili ve verimli bir eğitim ve öğretimin gerçekleşmesi için öğrencilerin kendilerini güvende hissetmeleri çok önemlidir. Okul içi şiddet olaylarından her çeşit istismara, duygusal ve psikolojik güvenlik durumlarındandır. Zararlı alışkanlıklara kadar her durumda öğrencilerin okul güvenliği hizmeti sunan firmamız, daha güvenli bir eğitim alanı için en kaliteli ve en etkili güvenlik hizmetini sunmaktadır.

Okul ve Eğitim Kurumları Güvenliği

Okul ve eğitim kurumları güvenlik modeli ile sunduğu güvenlik hizmetleri için eğitimli ve tecrübeli güvenlik personeli temin eden firmamız, okul güvenliği hizmetini en etkili şekilde yerine getiriyor. Her biri alanında tecrübeli ÖGG ile okul içi ve yakın çevresinde oluşabilecek olumsuz durumlara karşı öğrencilerin ve çalışan personelin güvenliğini sağlıyor. Öğrencilerin her türlü şiddetten korunması, öğrencilerin ve çalışanların güvenliğinin sağlanması için işletmenin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda kaliteli ve etkili bir okul ve eğitim kurumları güvenliği hizmeti sunuyor.

Kaliteli ve Verimli Bir Eğitim Öğretim İçin Okul Güvenliği

Okul Güvenliği

Okul Güvenliği Hizmeti

Öğretmen ve öğrencilerin kendisini güvende hissetmediği bir ortamda kaliteli bir eğitimden bahsedilemez. Etkili ve verimli bir eğitim öğrenim için huzurlu ve güvenli bir ortam gerekir. “Okullar ve Çevresinin Daha Güvenli Hale Getirilmesine Yönelik İşbirliği Protokolü” gereği okulların güvenlik görevlisi bulundurmaları zorunludur.

Okula gelen ziyaretçilerden okula yakın park eden şüpheli araçlara, yiyecek içecek satıcılarından fiziki tehlike şüphesi olan şahıslara kadar birçok durumda okul güvenlik personeli devreye girer. ÖGG eğitimini başarı ile bitiren ve ÖGG Eğitim Sertifikasını alan personeller bir yıl boyunca eğitime tabi tutulmaktadır. Ve görev alacağı projeye göre en etkili ve en kaliteli eğitimi almaktadır.

Okul ve eğitim kurumları güvenliği projelerinde görev alacak güvenlik görevlilerimiz, her duruma hazırlıklı ve anında müdahale edebilecek refleks, kabiliyet ve kapasitede olup aradığınız okul güvenliğidir.

CD GÜVENLİK

Sorunsuz, huzurlu, kaliteli, verimli ve güvenli bir eğitim ve öğrenim için CD Güvenlikle iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman ve eğitimli özel güvenlik (https://www.cdguvenlik.com.tr/ozel-guvenlik/) personelimizin kaliteli hizmetlerinden en hesaplı fiyatlarla faydalanabilirsiniz. Detaylara linkten bakabilirsiniz.

CG Güvenlik Beyaz

CD Güvenlik olarak, bireysel ve yerel koruma hizmetleri ile ihtiyaçlara özel çözümler sunan firmamız, mesleki ahlak ve disipline sahip kadrosu ile aradığınız firmadır.

ADRES : Sarayardı Cad. Cemhan Doğan İş Merkezi No:100 Kat :3 Daire 16 Kadıköy İSTANBUL
MÜŞTERİ HİZMETLERİ: 444 5 188

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ:
HAFTA İÇİ : 08:00 – 17:30
CUMARTESİ: 08:00 – 17:30
PAZAR: KAPALI

CD Katalog
Copyright © 2020 - Telif Hakkı Saklıdır.