fbpx

Okul Güvenliği (Eğitim Kurumları)

Okul güvenliği en önemli güvenlik hizmetlerinden olup tecrübeli ve eğitimli güvenlik görevlilerimiz tarafından verilmektedir. Etkili ve verimli bir eğitim ve öğretimin gerçekleşmesi için öğrencilerin kendilerini güvende hissetmeleri çok önemlidir. Okul içi şiddet olaylarından her çeşit istismara, duygusal ve psikolojik güvenlik durumlarındandır. Zararlı alışkanlıklara kadar her durumda öğrencilerin güvenliği alanında hizmet sunan firmamız, daha güvenli bir eğitim alanı için en kaliteli ve en etkili güvenlik hizmetini sunmaktadır.

 Okul ve Eğitim Kurumları Güvenlik Hizmetleri

Okul ve eğitim kurumları güvenlik modeli ile sunduğu güvenlik hizmetleri için eğitimli ve tecrübeli güvenlik personeli temin eden firmamız, okul güvenlik hizmetini en etkili şekilde yerine getiriyor. Her biri alanında tecrübeli ÖGG ile okul içi ve yakın çevresinde oluşabilecek olumsuz durumlara karşı öğrencilerin ve çalışan personelin güvenliğini sağlıyor. Öğrencilerin her türlü şiddetten korunması, öğrencilerin ve çalışanların güvenliğinin sağlanması için işletmenin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda kaliteli ve etkili bir okul ve eğitim kurumları güvenliği hizmeti sunuyor.

Kaliteli ve Verimli Bir Eğitim Öğretim İçin Okul Güvenliği

Güvenlik Hizmetleri

Okul Güvenlik Hizmetleri

Öğretmen ve öğrencilerin kendisini güvende hissetmediği bir ortamda kaliteli bir eğitimden bahsedilemez. Etkili ve verimli bir eğitim öğrenim için huzurlu ve güvenli bir ortam gerekir. “Okullar ve Çevresinin Daha Güvenli Hale Getirilmesine Yönelik İşbirliği Protokolü” gereği okulların güvenlik görevlisi bulundurmaları zorunludur.

Okula gelen ziyaretçilerden okula yakın park eden şüpheli araçlara, yiyecek içecek satıcılarından fiziki tehlike şüphesi olan şahıslara kadar birçok durumda okul güvenlik personeli devreye girer. ÖGG eğitimini başarı ile bitiren ve ÖGG Eğitim Sertifikasını alan personeller bir yıl boyunca eğitime tabi tutulmaktadır. Ve görev alacağı projeye göre en etkili ve en kaliteli eğitimi almaktadır.

Eğitim kurumları güvenlik hizmeti projelerinde görev alacak güvenlik görevlilerimiz, her duruma hazırlıklı ve anında müdahale edebilecek refleks, kabiliyet ve kapasitede olup aradığınız okul güvenlik hizmetidir.

CD GÜVENLİK

Sorunsuz, huzurlu, kaliteli, verimli ve güvenli bir eğitim ve öğrenim için CD Güvenlikle iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman ve eğitimli özel güvenlik (https://www.cdguvenlik.com.tr/ozel-guvenlik/) personelimizin kaliteli hizmetlerinden en hesaplı fiyatlarla faydalanabilirsiniz. Detaylara linkten bakabilirsiniz.