fbpx

Hastane Güvenliği

Hastane güvenliği hizmetleri, uygulama olarak en zor alanlardan biridir. 7/24 hizmet veren kurumlar olarak birçok riski barındırır. Sağlık, zaten son derece hassas bir sektördür. Bu sebeple hasta, hasta yakınları, ziyaretçiler ve çalışan personelin sürekli girip çıktığı ve adli olayların sık görüldüğü yerlerdir.

Tam zamanlı çalışan hastane personelinin güvenliği yanında hasta ve hasta yakınlarının güvenliği de önemlidir. Halka açık bir alan olan sağlık kurum ve kuruluşların güvenliğinin sağlamada uzman personeli ile kaliteli bir hizmet sunarız. CD Güvenlik, özel güvenlik ve koruma hizmetleri ile hastane güvenliği denildiğinde ilk akla gelen firmadır.

Hastane Güvenliği Hizmetine Profesyonel Çözüm

Hastane Güvenliği

Hastane Güvenliği

Daha güvenli çalışma alanları için eğitimli ve tecrübeli özel güvenlik ekibi ile profesyonel bir hizmet sunarız. Şirketimiz, 2003 yılından bu yana hastane güvenliği hizmeti sunan kurumsal bir firmadır.

5188 sayılı yasanın öngördüğü şekilde kurulan bir firma olarak, faaliyet izin belgeli ve ISO kalite belgeleri ile her geçen gün mutlu müşteri sayısını arttırmaktayız. Hastane güvenliğinde fark yaratan hizmetleri ile adını duyurmaktadır.

Silahlı silahsız güvenlik ve koruma hizmeti için firmamızla iletişime geçebilir, kaliteli, güvenilir ve etkili bir hastane güvenlik hizmetini en hesaplı fiyatlarla alabilirsiniz. Sorunsuz ve kusursuz bir güvenlik hizmeti için doğru adrestesiniz.

En ileri teknolojileri kullanan şirketimiz, modern yaşamın ihtiyaçları doğrultusunda hastanelerin güvenlik ihtiyaçlarını karşılamada en çok tercih edilen firmadır.

– Birçok güvenlik hizmeti sunarken, havalimanı güvenliği (https://www.cdguvenlik.com.tr/havalimani-guvenligi/) alanındaki hizmetimizin de detaylı bilgi almayı unutmayın. Ayrıca instagram’dan bizi takip etmeyi unutmayın.