fbpx

K9 Destek Birimi

K9 DESTEK BİRİMİ (ALAN KORUMA )

Gerek insan gerekse mal varlığının güvenliğinin sağlanması olmazsa olmaz en önemli ihtiyaçların başında gelir. Çünkü insan ve mal varlığını olumsuz etkileyebilecek her türlü riskin varlığı söz konusudur. Böyle bir durum her insan için ciddi bir sorun teşkil eder ve kesinlikle istenmeyen durumlardandır. Bu bakımdan insanların ve mal varlıklarının korunması önem arz eden bir durumdur. Güvenliğin en üst düzeyde sağlanması için en önemli unsurlardan birini ise  k9 güvenlik köpekleri oluşturmaktadır.

Söz Konusu Unsurun Güvenliğin Sağlanmasındaki Rolü

K9 Destek Birimi

K9 Destek Birimi

Fabrika, konut ve benzeri mekanların korunması önemli bir ihtiyaç oluşturur. Bu noktada en etkili güvenlik tedbirlerinden biri K9 olarak tabir edilen eğitimli güvenlik köpekleri olmaktadır. K9’lar mekan güvenliğinin sağlanması konusunda oldukça önemli bir performans sergileme özelliklerine sahip hayvanlardır.

Sunduğumuz K9 Destek Birimi Hizmetinin Önemli Detayları

Başta konut olmak üzere fabrika ve benzeri ortamların huzurunun sağlanması için k9 güvenlik köpekleri kullanılmaktadır. Eğitimini başarılı bir şekilde tamamlamış olan bu hayvanlar vasıtasıyla hizmet sunmaktayız. Bu hizmetlerimizi ise 5188 sayılı kanun kapsamında hayata geçirmekteyiz.

Güvenlikte önemli rol üstlenen K9 köpeklerin eğitimleri ise konusunda uzman K9 Eğitim Birimi tarafından gerçekleştirilmektedir. Söz konusu köpekler 1-8 yaş aralığında, temel ve ileri itaat eğitimlerini sorunsuz bir şekilde tamamlamışlardır. Ayrıca idareci beraberinde Görev Köpeği ve İdareci sınavını da kusursuz bir şekilde geçmiş köpeklerdir.

Hizmet Köpeklerimizin Üstlendikleri  Görevler

– Sürekli arama,
– Serbest arama,
– Meydana gelen dış etkenlere karşı tepki gösterme,
– Karşısına çıkan güçlüklerin üstesinden gelme,

Konusunda eğitimli olan hizmet köpeklerimiz, alan ve mekan koruma görevlerini idarecisiyle birlikte yerine getirmektedir. Alan koruma konusunda eğitim verilmiş olan hizmet köpeklerimiz her türlü görevin üstesinden başarıyla gelebilmektedirler. Bu sayede görev yaptığımız projelerde en önemli yardımcımız olma niteliğine sahiptirler.

Mağaza güvenliği (https://www.cdguvenlik.com.tr/magaza-guvenligi/) konusunda sağladığımız hizmetimizin detayları görmek ve bilgi almak için içeriğimizi inceleyiniz.